PL | EN
Nasza firma ma kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży jubilerskiej. Zajmujemy się sprzedażą i produkcją biżuterii platynowej oraz złotej. Nasze wyroby możemy wzbogacić kamieniem szlachetnym wybranej jakości. Używamy najnowszych technologii przy obróbce kamienie szlachetnych.

Oferowana biżuteria charakteryzuje się nietuzinkowym wzornictwem, proponujemy unikalne wzory projektowane w naszej pracowni. W prace nad biżuterią wkładamy serce i pasję do tworzenia pięknych, ekskluzywnych wyrobów.

Właściciel firmy, Andrzej Grotkowski, posiada szereg certyfikatów i dyplomów potwierdzających jego obszerną wiedzę i doświadczenie. Jest między innymi członkiem Niemieckiego Towarzystwa Gemmologicznego FGG i Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich w Polsce. W czasie swojej długiej kariery szkolił się u najlepszych fachowców w branży na całym świecie, między innymi szlifowania diamentów w Tel Avivie. Potwierdzeniem jego kwalifikacji jest fakt, że jest członkiem Klubu Wysokiej Rady Diamentów w Antwerpii.

Jesteśmy przekonani, że wybierając wyroby z naszej oferty lub korzystając z naszych usług będziecie Państwo zadowoleni z jakości produktów i fachowej wiedzy, którą oferujemy. Serdecznie zapraszamy do współpracy i odwiedzenia naszego salonu firmowego w centrum handlowym Promenada.